Walka z nadwagą

Proponujemy państwu 4 warianty zbijania wagi i osiągnięcia szczupłej sylwetki . Terapie te można stosować oddzielnie jak i dowolnie łączyć.

Zmniejszenie łaknienia

Depresja photo by www.panoramaprojekt.com

Terapia prowadzona jest za pomocą urządzenia RETEC 2000. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom pola magnetycznego znacznie ograniczone zostaje uczucie głodu. Szczególnie zauważalny jest spadek łaknienia na słodycze. W trakcie terapii usprawniony zostaje również przebieg przemiany materii oraz przyspieszony proces spalnia tłuszczy.

Jest to terapia całkowicie bezpieczna i nie wymaga przyjmowania żadnych leków.

W celu osiągnięcia zauważalnych efektów zalecamy 10 zabiegów trwających kolejno 30, 40 i 50 minut (później znowu 30, 40, 50 itd...), wykonywanych w odstępach tygodniowych. Po tym czasie można kontynuować terapię, lub jeśli efekt został osiągnięty - poddać się profilaktycznym zabiegom 1 lub 2 razy w miesiącu.

Płaski brzuch

Nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda modelowania sylwetki wg koncepcji SpiroTiger®. System ten dzięki wymuszonej i kontrolowanej respiracji angażuje aż 370 mięśni organizmu człowieka. Terapia odbywa się na zasadzie treningu oddechowego z urządzeniem SpiroTiger®. Efektami takiej terapii, oprócz widocznego zmniejszenia obwodu pasa są: znaczne zmniejszenie duszności, poprawa zdolności wysiłkowych a także subiektywna poprawa jakości życia.

Aby osiągnąć widoczne efekty zalecamy 3-4 zabiegi w tygodniu nieprzerwanie przez 4 tygodnie.

Masaż bańkami chińskimi

Masaż gumowymi bańkami próżniowymi jest ostatnio jedną z najpopularniejszych metod pozbywania się celulitu. Terapia ta przynosi bardzo dobre efekty i to w krótkim czasie (już po 2-3 zabiegu). Pozytywnymi następstwami takich zabiegów są również: intensywne przekrwienie i uelastycznienie skóry, pobudzenie krążenia krwi i płynów ustrojowych, pomoc w wydaleniu z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Masaż bańkami chińskimi stosujemy na plecy, pośladki, uda i ramiona.

Trening indywidualny

Jest to opcja przygotowana specjalnie dla osób, które nie mają samozaparcia lub też pomysłu na odpowiedni trening. Fizjoterapeuta - indywidualnie dla każdego przypadku – przygotuje zestaw ćwiczeń, dzięki którym osiągniesz ładniejszą sylwetkę. Są to ćwiczenia z przyrządami jak i z wykorzystaniem własnego ciała. W czasie takiego treningu fizjoterapeuta tłumaczy i kontroluje przebieg ćwiczeń, tak by nie tylko były skuteczne, ale i bezpieczne dla kręgosłupa.

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek

9:00 - 17:00

sobota

10:00 - 13:00

Umów się na wizytę

tel. (85) 743-23-29 - gabinet

lub 698-119-542


698-450-320 - rehabilitacja i masaż

Zapraszamy !