Usuwanie hemoroidów

Hemoroidy

Według różnych badań na dolegliwości hemoroidalne skarży się co 5 dorosły Polak.

  • Ból
  • Świąd i obrzęk
  • Utrudnione wypróżnianie
  • Krwawienie lub wypadanie hemoroidów

To objawy, które pogarszają jakość życia, to poważny problem, którego nie można zlekceważyć. Pacjent najczęściej kupuje liczne preparaty dostępne w aptekach-kremy, maści, czopki, które łagodzą objawy — nie likwidują one jednak przyczyny!!!

Co robić jeśli leki nie pomagają?

Do tej pory przy nieskutecznym leczeniu farmakologicznym konieczny był zabieg chirurgiczny. Zabieg operacyjny jest jednak związany z dyskomfortem i bólem pooperacyjnym utrzymującym się nawet kilka tygodni.

Czy można uniknąć zabiegu operacyjnego?

TAK! Najnowszej generacji urządzenie HEMORON® umożliwia bezbolesne, bezkrwawe i nieoperacyjne leczenie dolegliwości hemoroidalnych. Metoda ta dzięki prądom impulsowym o niskim napięciu, zamyka naczynka doprowadzające krew do hemoroidów. Zasadą tej terapii, podobnie jak wszystkich nowoczesnych metod leczenia dolegliwości hemoroidalnych jest – naturalna likwidacja dolegliwości poprzez zmniejszenie ich ukrwienia.
Sam fakt wykonania zabiegu bez konieczności znieczulania zabezpiecza chorego przed powikłaniami “anestozjologlcznymi". Metoda Hemoron® gwarantuje najmniejsze uszkodzenie tkanki wśród wszystkich metod małoinwazyjnych nie mówiąc o zabiegu operacyjnym. Tym samym ryzyko powikłań wynosi 0,5%.

Jak wygląda leczenie metodą HEMORON®?

Metoda Hemoron® pozwala na leczenie 4 stopni zaawansowania hemoroidów wewnętrznych i mieszanych. Przed rozpoczęciem leczenia chory przechodzi badania klasyfikacyjne, wstępne rozpoznanie i określenie stopnia zaawansowania choroby. Jeśli w trakcie wstępnego badania zostanie zakwalifikowany do leczenia metodą Hemoron® - zabieg wykonujemy natychmiast. Bezpośrednio po zabiegu pacjent jest w pełni sprawny.
U 90% chorych na pełny cykl leczenia składają się 3 zabiegi wykonywane nie częściej niż co 4 tygodnie. Plan kuracji lekarz ustala indywidualnie. Pacjent nie musi przerywać pracy, ani rezygnować z aktywnego wypoczynku. Uwalnia się od stresu związanego z pobytem w szpitalu. Metoda Hemoron® pozwala na przełamanie bariery strachu, dzięki czemu możliwe jest przebadanie większej liczby osób z dolegliwościami związanymi z wydalaniem. To zwiększa szanse wczesnej diagnozy raka jelita grubego. Metoda Hemoron® jest najskuteczniejszym sposobem leczenia żylaków odbytu, bez stresu, a przede wszystkim bez bólu!
Gwarantujemy brak bólu!

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek

9:00 - 17:00

sobota

10:00 - 13:00

Umów się na wizytę

tel. (85) 743-23-29 - gabinet

lub 698-119-542


698-450-320 - rehabilitacja i masaż

Zapraszamy !